הבלוניסטים

 

הבלוניסטים

סניף צפון:

ת.ד 144 גן השומרון 38825
טלפון: 04-6372484

סניף מרכז:

רמת השרון
טלפון: 03-5400911


 שער בלונים ענק

לב בלונים ענק בגובה 3 מטר

שער בלונים ענק

בלוני מיילר בצורת לב

אשכולות בלונים וכוכבים

עמודי בלונים וקשת בלונים

בלונים בעיצוב חופשי

  בלונים

 
 

הדפס על בלונים


בלונים זה דבר בולט, גדול, מיוחד ומסקרן את העוברים והשבים- תמיד! לא משנה היכן הם יופיעו בכמות גדולה או בכמות קטנה יותר, תמיד זה ימשוך את העיניים ונרצה לדעת "מה יש שם..?” שיש שם כל כך הרבה בלונים בצבעים ספציפיים. בלונים עפים להם ברוח, הם נעים בקלילות ומשרים אוירה של רוגע ויופי.

כאשר אתם מעוניינים לפרסם ולשווק את החברה שלכם בדרך הטובה ביותר, הדרך היא להיות בולטים, שיראו אתכם כמה שיותר אנשים ומשם זה מפה לאוזן מתגלגל. חשוב מאוד שהפרסומת תהיה בולטת לעין, תעניין את האנשים להסתכל ולקרוא נתונים שתכתבו בפרסומת על החברה שתרצו לקדם בדרך הטובה ביותר בשבילכם.

כדי להיות בולטים, יש כמה דרכים מוצלחות וטובות, מסקרנות, עובדות ומניבות תוצאות בשטח. אם יש לכם בניין גדול של העסק ויש גם מסל עם צבעים מיוחדים שתמיד רואים את הצבעים הספציפיים האלה מגובשים, אוטומטית עולה בראשנו משהו אחד, זה בטח חברה, משהו גדול ולפעמים פשוט יצא לנו לומר את שם החברה בלי לשים לב, רק כי ראינו כמה צבעים של הסמל שלהם.

הדפס על בלונים זאת פרסומת טובה לכל דבר, הודעה על משהו חדש שהולך להיפתח בעוד כמה שעות, תזכורת על חנות קיימת, מופע חדש שיהיה בעיר בשבוע הקרוב, יריד ילדים מטעם העירייה, ברכת שנה טובה מרשת מסוימת המאחלת לכל היישוב או כל דבר אחר.. זה מופיע עם הדפס על בלונים בכמות מסוימת שתבחרו להזמין וכמובן עם ניפוח הליום מטורף והתלייה שלהם על גדרות, רכבים, ליד המבנה.. כמות שתספיק להכיל רחובות קרובים ומקומות עסקים אחרים כדי שאנשים יצאו מהעבודה ויראו אתכם, את ההזמנה שלכם עם הדפס על בלונים.

אנשים באים, רואים בלונים מנופחים בלי סוף על מלא מכוניות, גדרות ועוד.. הם רוצים לדעת מה קורה, מתעניינים, שואלים אנשים מה יש שם שהם עדיין לא יודעים. אז הם נגשים לבלון, קוראים את התוכן הכתוב, נכנסים לאתר האינטרנט במידה ויש אחד כזה, אולי ירים טלפון לברר עוד מידע מעבר למה שקרא על הדפס שהיו על בלונים שראה ובגדי ילדים. ואת הפרסומת שלכם כבר קיבלתם, משכתם תשומת לב של לקוחות קיימים וכאלה עתידיים להיות חדשים בחברה שלכם.

כמובן שנוסף לכל עניין הדפס על בלונים אפשר גם להוסיף שלטים עם חצים המורים את כיוון המקום אליו אתם רוצים שהעוברים והשבים יגיעו בעתיד הקרוב או לנסוע עם מערכת כריזה ולהשמיע בקול לתושבים שנמצאים בבית ולא יצאו עדיין לרחובות בכדי לראות את יופי הבלונים בכל המקומות.

בסופו של יום, תצפו מהצד על כל המתרחש בפרסום שלכם ותהיו גאים בעצמכם על בחירה נכונה, על ההשקעה הטובה להצלחה בפרסום נכון והכי טוב שיכול להיות לכם, לפיתוח החברה העסקית.
 

 

הבלוניסטים © כל הזכויות שמורות