הבלוניסטים

 

הבלוניסטים

סניף צפון:

ת.ד 144 גן השומרון 38825
טלפון: 04-6372484

סניף מרכז:

רמת השרון
טלפון: 03-5400911


 שער בלונים ענק

לב בלונים ענק בגובה 3 מטר

שער בלונים ענק

בלוני מיילר בצורת לב

אשכולות בלונים וכוכבים

עמודי בלונים וקשת בלונים

בלונים בעיצוב חופשי

  בלונים

 
 

הדפסה על בלונים


אנו מבצעים הדפסות איכות על בלונים. תוכלו לקבל את הבלונים ללא ניפוח או עם ניפוח ו\או עיצוב. תוכלו לצפות באיכות ההדפסה באלבום תמונות בלונים מודפסים.

לקריאה על הדפסת בלונים בדפוס משי

תמונות הדפסה על בלונים

הדפסה על בלונים מתבצעת באחת משתי שיטות: הדפסת על בלונים בדפוס משי או הדפסת על בלונים בדפוס אופסט.

לצורך הדפסת בלונים בדפוס אופסט נדרשת מכונת אופסט להדפסת בלונים. מכונה זו היא מכונה מדוייקת מאד שמטביעה על גלגל מסתובב בכל סיבוב מחדש בדיוק את אותה ההטבעה שהוטבעה בסיבוב הקודם ובמיקום מדוייק לחלוטין. סטייה של חלקיקי מילימטרים בכל סיבוב עלולה לגרום להדפסה מטושטשת על גבי הבלון בסוף התהליך.

השלב הראשון הינו ייצור גלופה עליה מוטבעת הגרפיקה שרוצים להדפיס על הבלון.

מכונת אופסט להדפסת בלונים מורכבת מקבוצת גלגלים שמסתובבים ע"י מנוע. הגלגל הראשון הינו גלגל מתכת השקוע בתוך אגן של צבע מיוחד המיועד לדפוס בלונים. במכונות המדפיסות כמה צבעים ישנו גלגל מעין זה עבור כל צבע שמודפס על הבלון. גלגל המתכת הטבול בצבע מסתובב ומורח את הצבע על גבי גלגל אחר העשוי גומי. כך נוצרת על גלגל הגומי שכבה דקה מאד של צבע (שוב במקרה שמדפיסים גרפיקה בכמה צבעים על הבלון קיים גם גלגל כזה לכל צבע המודפס על הבלון). גלגל הגומי מסתובב ומורח את שכבת הצבע הדקה על גבי גלופה, גם כאן אם ברצוננו להדפיס על הבלון בכמה צבעים אנו נשתמש בגלופה נפרדת לכל צבע. בשלב הבא כל הגלופות המרוחות בצבע מסתובבות גל גבי תוף ההדפסה. תוף זה הוא גלגל גומי גדול שעליו מוטבעת הצורה שרוצים להדפיס על הבלון בנגטיב (כתב מראה). בשלב הזה מפעיל המכונה מנפח את הבלון ומצמיד אותו לתוף ההדפסה. כעת אנו מקבלים בלון שמודפס בדיוק באותה הגרפיקה אותה רצינו והכנו בהתחלה בשלב ייצור הגלופה.

 

 

 

הבלוניסטים © כל הזכויות שמורות