הבלוניסטים

 

הבלוניסטים

סניף צפון:

ת.ד 144 גן השומרון 38825
טלפון: 04-6372484

סניף מרכז:

רמת השרון
טלפון: 03-5400911


 שער בלונים ענק

לב בלונים ענק בגובה 3 מטר

שער בלונים ענק

בלוני מיילר בצורת לב

אשכולות בלונים וכוכבים

עמודי בלונים וקשת בלונים

בלונים בעיצוב חופשי

  בלונים

 
 

בלונים בכל מקום


קווי הלילה יוצאים לדרך, בלונים בכל מקום. ליד כיסא הנהג זר בלונים קטן שלא יפריע לו לנהוג ולראות את הנעשה בכביש בזמן הנהיגה. מחוץ לאוטובוס נשים עוד כמה זרים של בלונים ונדאג שלא יסתיר את המראות. בכל אוטובוס יהיה נהג ועוד מלווה למקרה של תקלות. זהו דבר חדש היוצא החוצה בצעדי ענק, ילדים מתפרצים לפעמים לכביש עקב היופי העצום של מלא בלונים הדבוקים בכל אוטובוס לכל אורכו בפנים ומבחוץ בכל מיני צבעים וסוגים.
אוטובוס קווי לילה מתחיל בכל קיץ בתקופת החופש של הנוער, כך שאם הילדים שלכם יוצאים החוצה בשעות מאוחרות, אל נא לכם לדאוג ולהכנס לחרדות שמא יסעו כאשר אלכוהול ספוג בגופם, יש את קווי הלילה, הם אלה שיחזירו את הילדים שלכם הביתה בשלום. לפני שאנחנו יוצאים לדרך עם האוטובוסים שלנו והנהגים היקרים שלנו, אנחנו חוגגים את המצב החדש, לקיחת אחריות, אם שותים לא נוהגים. נקבע מקום, נקשט אותו עם מלא זרים של בלונים על כל אוטובוס, נסתובב איתו בכל עיר ונכריז בקול רם על הוצאת האוטובוסים בכל תקופת הקיץ של הנוער, הצעירים.
בליינים גדולים הצעירים של היום, כל אחד יוצא עם החברים, חברות, נכנסים למועדונים, אולם מקום לבר מצווה מקושטים עם בלונים, ברים עם הצגת תעודת זהות בלבד וכולם יושבים, צוחקים ומעבירים חוויות. כל אחד לוקח את האלכוהול באופן שונה, ישנם נערים שלא רגילים לשתות וההשפעה על גופו היא כמו ההשפעה של כולם, אך הוא לא רגיל להרגשה ועלול לעשות טעיות, חבריו מלמדים אותו, יושבים ומסבירים לו. זה לא טוב, לא בריא ולפעמים לא נעים עם יותר מידי שתיית אלכוהול בתוכנו, אפשר להגיע לאיבוד ההכרה, חוסר יציבות ואף הקאות שהקיבה דוחה את כל החומר הלא בריא הזה בגופנו.
ההורים מעבירים מסר חד משמעי לילדים, לפני שיוצאים הם עוברים תידרוך עם מי לצאת ולאן וכמה לשתות אם בכלל. נותנים תקציב של זמן, לא לחזור מאוחר מידי וכמובן לא לעשות רעש בדרך חזרה למיטה כאשר הם שפוכים מעייפות של הליכה על עקבים או שתיה מרובה בתוך גופנו ונותן לגוף שלנו לשקוע בכבדות לא נעימה.

הכרזות שישמעו באויר יהיו "אם שותים לא נוהגים, בשביל זה יש אוטובוסים", "לקיחת אחריות על החיים שלנו, חושבים חיים" וכו'.. כדי שכולם יראו, ישמעו ויבינו זה חשוב לשמור על עצמנו. בלונים עפים להם בהפרחות וכאלה תלויים על מכוניות עם הדפסות.
בלונים תלויים על הרכבים בכל הארץ עם כיתוביות "קווי לילה החדשים יוצאים לדרך", "קחו אחריות, למדו את הילדים שלכם, יש אוטובוסים בלילה", "מהיום אין אוטו של אבא, יש קו לילה". האנשים רואים את כל העיר, עם מוסיקת רקע והכרזות על המצב החדש. ההתלהבות נמצאת בקירבם של כולם, נרגשים לקראת הערב, היציאה תהיה מלוות בלונים, שמחה, חוסר דאגה, שלווה אמיתית.
בלונים שקישטו כל כך הרבה אוטובוסים יפים, אנשים שמחים צועדים להם במדרכות ואור על פניהם של העוברים והשבים. חסרי דאגה ההורים שולחים את ילדיהם לבילוי בפאב, מציינים שעת חזרה מדוייקת לפי קווי הלילה, יש כאלה שחוזרים עם בלונים מהנסיעה ויודעים אחריות על עצמם.
 

 

הבלוניסטים © כל הזכויות שמורות