הבלוניסטים

 

הבלוניסטים

סניף צפון:

ת.ד 144 גן השומרון 38825
טלפון: 04-6372484

סניף מרכז:

רמת השרון
טלפון: 03-5400911


 שער בלונים ענק

לב בלונים ענק בגובה 3 מטר

שער בלונים ענק

בלוני מיילר בצורת לב

אשכולות בלונים וכוכבים

עמודי בלונים וקשת בלונים

בלונים בעיצוב חופשי

  בלונים

 
 

בלונים מודפסים


אלבום תמונות - בלונים מודפסים - היכנסו וצפו במאות תמונות מרהיבות מעבודות שביצענו.

הבלוניסטים עוסקים בהדפסות איכות על בלונים לפי דרישת הלקוח.
יש שני סוגי הדפסות עיקריים על בלונים: הדפסת משי והדפסת אופסט.

הבלוניסטים מדפיסים בשתי שיטות אלו. כאשר השיטה המועדפת להדפסת הבלונים בכמויות גדולות היא הדפסת משי. הסיבה לכך היא יכולת הדיוק, האיכות הגבוהה של הבלונים המודפסים, ומהירות ההדפסה.להדפסת כמויות קטנות אנו מציעים דפוס אופסט בו אין תשלום מיוחד עבור גלופה.
מחלקת ההדפסות שלנו מתמחה בהדפסת בלונים איכותיים במגוון צורות ואפשרויות, הדפסת לוגו, הדפסת כיתוב, שילוב של הדפסת כיתוב והדפסת לוגו וכד'. ההדפסה על הבלונים אפשרית במגוון צבעים וצורות, ומעניקה ללקוח חוויה של בלונים ממותגים עבור מבצעי קידום מכירות, הדפסת לוגו על מנת להגביר מודעות של לקוחות פוטנציאליים, הדפס על בלונים כחלק ממבצעי פרסום ארציים ועוד. הבלונים המודפסים משמשים כדקורציות של חללים שונים וכחלק מעיצוב כנסים ואירועים, או כבלוני הליום לחלוקה בירידים שונים או לתלייה על מכוניותיהם של הלקוחות הפוטנציאליים. את הבלון המודפס ניתן גם לקבוע על מקלון ולחלק לילדים או לאנשים המסתובבים בקרבת נקודת המכירה.
בית הדפוס שלנו מקפיד על איכות המוצרים, לרשותנו עומדות מכונות דפוס הטובות מסוגן בעולם ולכן הבלונים המודפסים של הבלוניסטים הינם בלונים באיכות גבוהה ומוקפדת. כמו כן אנו מספקים את הבלונים לאתר הלקוח במהירות האפשרית.

 

 

בלונים מודפסים יכולים להיות מחולקים באירועים על ידי ליצן מקצועי או דיילת לעוברים ושבים או לבאי כנסים ותערוכות לצורך פרסום עסקי.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

הדפסה על בלונים

הדפס על בלונים

 

הבלוניסטים © כל הזכויות שמורות