הבלוניסטים

 

הבלוניסטים

סניף צפון:

ת.ד 144 גן השומרון 38825
טלפון: 04-6372484

סניף מרכז:

רמת השרון
טלפון: 03-5400911


 שער בלונים ענק

לב בלונים ענק בגובה 3 מטר

שער בלונים ענק

בלוני מיילר בצורת לב

אשכולות בלונים וכוכבים

עמודי בלונים וקשת בלונים

בלונים בעיצוב חופשי

  בלונים

 
 

בלונים


רוצים עיצוב בלונים? צריכים בלונים מודפסים? 
התקשרו עכשיו: 03-5400911 (מרכז) , 04-6372484 (צפון) 


         בלונים לכל אירוע לונים לעיצוב חדר עיתונות בלונים בלונים לחלוקה
         בלונים מודפסים לב בלונים ענק עיצוב בלונים ליום העצמאות עיצוב בלונים חגיגי

 היכנסו לגלריית של תמונות עיצוב בלונים ועיצוב בלונים לאירועים החדשה - דקורציות בלוני רחוב ותוכלו לראות כיצד ניתן לעצב רחוב בעיצוב מקורי ומעורר שמחה.

 


גלריות תמונות 

עיצובי בלונים

 היכנסו וצפו במאות תמונות מדהימות של בלונים ממבחר עבודות שביצענו.


 מה אנחנו יודעים לעשות עבורכם ?

אנו מסוגלים לבצע עבורכם כל מה שתרצו באמצעות בלונים....

קידום מכירות באמצעות בלונים - אנחנו מדפיסים עליהם, מנפחים ותולים אותם בעבורכם ברחבי הערים בכמויות של עשרות אלפי בלונים בן-לילה.

ציוד מקצועי לאנשים העוסקים בבלונים - אנו מזמינים אתכם לחנות הציוד המקצועי שלנו. בחנות מגוון סוגים, צבעים וגדלים שונים.
משאבות, חוטים וסרטים, קונפטי, זיקוקים ועוד.

בלוני מיילר - במגוון עצום של דמויות, צבעים וצורות.

דקורציות לחללים גדולים, עיצובים לאירועי חברה, קישוט בבלונים בחלל פתוח וחיצוני, ועוד.

 

חדש!
הדפסה בצבע כסף - בלעדי! רק אצל הבלוניסטים תוכלו להדפיס על בלונים בצבע כסף מטאלי אמיתי!


 השירות המוצע על ידי הבלוניסטים

בלונים לאירועים עסקיים:

אין כמו לשדרוג האירוע שלכם מול לקוחות, ספקים, עובדים, הנהלה בכירה ועוד. לאירועים שיווקיים אנו ממליצים על עיצוב בלונים ממותגים בניפוח הליום, דקורציות והפרחות, לאירועי חברה ורווחה אנו מבצעים דקורציות חופשיות של בלונים, בלונים לאירועים, המותאמות לתנאי השטח (במשרד או בחוץ), לאירועי קד"מ אנו מבצעים פריסת עשרות אלפי בלונים ממותגים עם לוגו תוך לילה. אתם תתכננו את האירוע, ואנחנו נהפוך אותו לאירוע בלתי נשכח.

גלריית תמונות בלונים:

תמונה אחת שווה יותר מאלף מילים! היכנסו לגלריות התמונות שלנו על מנת להתרשם מעבודותינו. אלבום האירועים העסקיים כולל תמונות בלונים מאירועים עסקיים (שיווקי, קד"מ, רווחה, דקורציה ועוד), אלבום התמונות בשלבים כולל סדרות של תמונות להמחשה של הפרחת ועוד, אלבום הציוד המקצועי כולל קטלוג מפורט עם תמונות בלונים וציוד, ואלבום הבלונים המודפסים מציג דוגמות לבלונים עם הדפסה מסוגים שונים. תמונות בלונים מתחלפות מופיעות בצידו הימני של המסך ונותנות לכם "טעימה קטנה" ממגוון אפשרויות העיצוב וההדפסה על בלונים.

הדפסות איכות על בלונים:

 איכות הדפסה – הבלוניסטים גאים להוביל את שוק הבלונים המודפסים בארץ, תוך הקפדה מקסימאלית על איכות ודיוק בהדפסת בלונים. אצלנו תמצאו בלונים מודפסים וממותגים בצבעים שונים, אשר ניתן להדפיס עליהם לוגו, סלוגן או תמונה. הבלון המודפס ניתן לניפוח בהליום, לחלוקה ללא ניפוח, לדקורציית בלונים או לחלוקה עם מקלונים. ניתן לקבל שירות מלא, הכולל ניפוח ועיצוב או לשכור \ לרכוש מאיתנו את הציוד ולעשות את עבודת הניפוח או העיצוב בעצמכם.

 

 

חנות אינטרנטית לבלונים ומוצרים משלימים למסיבות וימי הולדת:

בקטלוג הממוחשב שלפניכם תוכלו למצוא חבילות בלונים במגוון צבעים, משאבות לניפוח בלונים, חוטי קשירה לבלונים וכו'. ניתן להזמין בלונים דרך האתר והמוצרים יגיעו במשלוח עד הבית. לא ניתן בשלב זה להזמין דרך הטלפון.

בין לקוחותינו:

אנו גאים לשרת את לקוחותינו הנאמנים, תוך הקפדה על שירות ברמה גבוהה ואיכות בלתי מתפשרת. בין לקוחותינו: שטראוס, פלאפון, סלקום, בנק הפועלים, מוקד אמון, דיזנגוף סנטר, סודה קלאב ועוד רבים. הבלוניסטים חרטו על דגלם את התרומה לקהילה, כחלק מאסטרטגית החברה – אנו תורמים בלונים באופן קבוע לעמותת "גדולים מהחיים" ועמותות נוספות.

ציוד מקצועי:

אנו מספקים למפעילים ומפיקים ציוד מקצועי לאירועים, הכולל: משאבות בלונים מסוגים שונים, בלונים מטאליים/פסטליים בגדלים שונים, בלוני מיילר (צורות/חלק/דיסני), בלוני גז הליום, ציוד לימי הולדת – צלחות, כרזות, מפות, הזמנות, נרות לעוגה, שקיות יום הולדת ועוד.

 

 


 

מידע נוסף על עיצוב בלונים ושירותי הבלוניסטים:


הדפסת בלונים בדפוס משי ובדפוס אופסט

הבלוניסטים מספקים בלונים מודפסים למיטב החברות בארץ. אנו מזמינים אתכם להיכנס לאלבום תמונות הבלונים המודפסים על מנת לעמוד על טיבם ואיכותם של הבלונים המודפסים ועל מנת להתרשם ממגוון לקוחותינו, ומעבודות שונות ומדויקות של הדפסה על בלונים.
שימו לב לאיכות הבלונים המודפסים, לצבעים של בלונים הייחודיים וליכולת ההדפסה המרשימה שלנו. הבלוניסטים מספקים לכם סחורה איכותית ביותר, בלונים המותאמים למילוי הליום, בלונים לדקורציה, ולמיתוג ופרסום ועוד.
 

בלונים לעיצוב קניונים ומרכזי קניות

הבלוניסטים מתמחים בעיצוב קניונים בדקורציות בלונים העשויות מבלוני לטקס או מבלוני מיילר. עיצוב בבלונים במרכזי קניות וקניונים מהווה חלק מפעילותנו ואנו מובילים את הענף בארץ בתחום זה.

דקורציית חלל מאפשרת להפוך חלל ריק ומשעמם לססגוני ומלא חיים, וזאת תוך התייחסות לנושא האירוע, אופי המקום, קהל היעד, תקציב ואורך זמן התצוגה..

 

 

עיצוב בלונים ממותגים לפרסום וקידום מכירות בכנסים או בחוצות העיר

שכרתם ביתן או דוכן בתערוכה? מה יהיה הגורם שימשוך את תשומת הלב ממבקרי התערוכה? מה יגרום למבקרי התערוכה או ללקוחות הפוטנציאליים להגיע דווקא אל הדוכן שלכם ולהעדיף אותו על פני דוכנים אחרים? הבלוניסטים מציעים בלונים מודפסים וקישוט הדוכן בבלונים. מבט חטוף בתמונות שצולמו בתערוכות יראה כי בלונים מושכים את רוב תשומת הלב. הבלונים מחולקים לבאי התערוכה וכך "שמכם הולך לפניכם". שוב אינכם מוגבלים בגודל הביתן הניתן לכם אלא הבלון הממותג עם הפרסום שלכם מתפרס בכל השטח ומפרסם אתכם. וזאת על ידי ה"שירות הטוב" שנותנים לכם באי התערוכה שאוחזים בבלון ממותג עם הלוגו או הסלוגן שלכם ומפרסם אתכם.

לצורך פרסום בחוצות העיר אנו מציעים בלוני הליום עם הדפס הלוגו שלכם והסלוגן או המידע הפרסומי שלכם. אנו ננפח ונתלה את הבלונים ברחבי העיר או על גבי מכוניות. הפיזור נעשה בד"כ במשך הלילה כך שכשהאנשים קמים בבוקר מחכה להם חגיגה שלימה ברחבי העיר והכל עם הפרסום שלכם...

 

הפרחת בלוני הליום

הבלוניסטים מציעים שירות הפרחת בלונים לכל אירוע. הפרחת הבלונים מתבצעת ברגע החשוב לכם באירוע, ותוך תיאום עימכם, ומהווה חלק בלתי נפרד מכל כנס או מסיבה הנערכים תחת כיפת השמים. הפרחת בלונים יכולה להתבצע בשתי צורות: חלוקת למשתתפי האירוע או הפרחת בלונים מתוך שק או מבנה נייד בו אנו משתמשים להפרחת בלונים בכמויות גדולות. חלוקת בלונים למשתתפים - משתתפי האירוע לוקחים חלק פעיל בטקס. מניסיוננו עתיר האירועים נוכחנו כי אנשים שמחים מאוד לקבל את הבלונים, ולהפריח אותם לשמיים בשלב שהתבקשו. הפרחת בלונים משק או מבנה נייד - אפשרות זו מהווה בעצם הפתעה למשתתפי האירוע כאשר בשלב מסוים באירוע מופרחות לשמיים כמויות גדולות.

 

 ציוד לימי הולדת: בלונים, מפות, מפיות, כרזות, דגלונים, שקיות ועוד. יש לכם יום הולדת? אנחנו הכתובת!
היכנסו לחנות והזמינו מוצרי יום הולדת לפי טעמכם ותקציבכם האישי. זוכרים את חנות הבלונים  ומבצעים הישנה שלנו? החנות עדיין כאן...
 

 

     בלונים  מודפסים   בלונים לאירוע            תמונות של בלונים  בלוני הליום

   בלונים בסיטונאות  הדפסה על בלונים  בלוני הליום לאירועים

                                                                                                                     בלון הליום

  הזמנת בלונים                                       בלונים לברית                                      ניפוח בלונים הליום

  משאבה לבלונים                                   בלונים לאירוע

 בלונים ליום הולדת                                

                                                           סידור בלונים לאירועים


 

הבלוניסטים © כל הזכויות שמורות