הבלוניסטים

 

הבלוניסטים

סניף צפון:

ת.ד 144 גן השומרון 38825
טלפון: 04-6372484

סניף מרכז:

רמת השרון
טלפון: 03-5400911


 שער בלונים ענק

לב בלונים ענק בגובה 3 מטר

שער בלונים ענק

בלוני מיילר בצורת לב

אשכולות בלונים וכוכבים

עמודי בלונים וקשת בלונים

בלונים בעיצוב חופשי

  בלונים

 
 

בלוני הליום לאירועים


בלוני הליום לאירועים יכולים, כך מסתבר, לשמש גם כמעליות....
זה אולי נשמע מצחיק אבל חברה טייואנית תכננה מגדל בגובה של כ 33 מטרים שבו לא יהיו כלל מעליות חשמליות רגילות הפועלות על ידי גלגלת וכבל. חלק מהתכנית כלל מעליות חיצוניות שיופעלו על ידי בלוני הליום לאירועים.  בלוני הליום לאירועים ענקיים יחוברו למבנה בחלקו החיצוני, בלוני ההליום ישאו את המעליות על דופן המגדל ויעלו את מבקרי המגדל אל הקומות העליונות.

אין ספק שמדובר בחידוש משעשע, אך האם הדבר יהיה באמת פרקטי?

כרגע הדעות חלוקות לגבי הפרקטיות של הרעיון, מחירו הגבוה של ההליום ומחיר נמוך של בלונים, ודליפות אפשריות ככל הנראה יעשו את הרעיון לרעיון שאינו כדאי מבחינה כלכלית. אבל בכל מקרה, נראה שיהיו לא מעט אנשים שירצו לבקר במגדל ולו רק בשל העובדה שהדבר יזמן להם נסיעה (או ריחוף אם תרצו...) באמצעות בלון הליום. כמובן שבלוני הליום לאירועים לא יוכלו לספק את כל האנרגיה הדרושה להרמת מעלית עמוסה באנשים אל הקומות העליונות של המגדל ולכן הוסיפה החברה על כל מעלית גם פלופלור שיתן דחף נוסף ובעצם ימשוך את המעלית למעלה בדומה לצורה בה פועל מסוק.

הרעיון הזה הוא רעיון חדשני והמתכננים מקווים שבעתיד יוכלו לראות יותר ויותר מגדלים המשתמשים בבלוני הליום לאירועים כמעליות. המגדל (שיהיה המבנה הגבוה ביותר בעיר עם הקמתו) כבר קיבל את כל האישורים הנדרשים מהרשויות והבנייה תחל בשנת 2012.

בקומות העליונות של המבנה ישכנו מסעדות ומצפים שהמבקרים יגיעו בהמוניהם לרחף עם בלוני הליום לאירועים, בלונים ולסעוד במקום עם נוף מדהים. בנוסף למסעדות, יוקם במגדל מוזיאון ומרכז כנסים, כך שנהירה המונית של אנשים למגדל ולו רק בשביל הגימיק הנחמד תהיה באד רווחית ליזמים הפרוייקט.

 

הבלוניסטים © כל הזכויות שמורות