הבלוניסטים

 

הבלוניסטים

סניף צפון:

ת.ד 144 גן השומרון 38825
טלפון: 04-6372484

סניף מרכז:

רמת השרון
טלפון: 03-5400911


 שער בלונים ענק

לב בלונים ענק בגובה 3 מטר

שער בלונים ענק

בלוני מיילר בצורת לב

אשכולות בלונים וכוכבים

עמודי בלונים וקשת בלונים

בלונים בעיצוב חופשי

  בלונים

 
 

קישוטי בלונים


אירועים המתקיימים בתוך גני אירועים בשרון במרכז או בכל מקום אחר מאופיינים באווירה רומנטית ומיוחד. אירועים מהסוג, ראוי שיהיו מקושטים בצבעוניות שתהפוך את חוויית האירוע למושך וייחודי. במקרה ומדובר בחתונה, ראוי לשדרג את הופעתה של הכלה באמצעות איפור כלות מקצועי ומרשים, כזה שיהפוך את ההופעה שלה למושלמת, חיונית וצבעונית, כיאה לאופי האירוע עצמו. איפור כלות שומר על הצבעוניות של הכלה לא רק במעמד החתונה עצמו אלא גם בצילומים לפני ובמהלך האירוע עצמו, כאשר המטרה שלהם היא לדאוג שהכלה לא תראה חיוורת אלא קורנת, מלאת חיות וצבעונית במידה הנכונה, על רקע הגנים הפורחים כמובן.

אמצעי נוסף לקישוטי בלונים לגני אירועים מתייחס לבלונים מגוונים ומרשימים. בין אם מדובר בחתונה, ברית, בר מצווה או אירועים מרגשים אחרים, מדובר בתוספת מיוחדת ובעלת ערך לכל אירוע המתקיים בתוך גני אירועים פורחים וירוקים, המשתלבים נהדר עם צבעוניות בלונים במגוון צורות וצבעים. להלן מספר רעיונות לאפשרויות עיצוב גני אירועים::

כניסה מעוצבת באמצעות קישוטי בלונים

שערים שעשויים מקישוטי בלונים במגוון צבעים תורמים משמעותית לכניסה של כל אירוע. לחתונה מומלץ לבחור בלון מהודר בצבע לבן או כסוף, לאירוע בר מצווה מוטב לבחור שער כניסה מהודר בצורת הספרה 13 וכן הלאה. אפשרויות עיצוב הכניסה מגוונות ומותאמות לאופי וסוג האירוע.

קישוטי בלונים לעיצוב על שולחנות

בלונים משדרגים את מראה השולחנות באופן ניכר, באמצעות השקעה מינימאלית של הוספת זר בצבעים שונים, בהתאמה למפות ולמפיות או בחירה בבלון עם רעיון כמו בלות בצורת מוצץ לברית או סידור הספרות 12 או 13 לאירוע בר / בת מצווה, כל חזות השולחן מקבלת משמעות אחרת.

קישוטי בלונים תקרה מעוצבת

קישוט תקרת מיקום מקורה במסגרת גן אירועים, כזה שכולל זרי בלונים צבעוניים בעיצובים שונים היורדים מהתקרה כלפי מטה, מוסיפים לחזות רחבת הריקודים הזוהרת והצבעונית. אפשרות אחרת היא תליית רשת בלונים הכוללת כמות משמעותית של בלונים צבעוניים שבאמצעות משיכת הרשת ופתיחתה, כולם צונחים על ראשי הרוקדים ברחבה.

קישוטי בלונים לעיצוב מכוניות

גם את המכוניות של המוזמנים ניתן לעצב באמצעות קישוטי  בלונים ולתלות בלון על כל רכב. ניתן לבחור את הבלונים בהתאם לאופי האירוע, כך שלחתונות מומלץ לבחור בלון לבן עם הקדשה הכוללת את שמות החתן והכלה, לבר מצווה מומלץ לבחור בלון בצורת 13, לברית או בריתה מוטב לבחור בלון בצורת מוצץ וכן הלאה. האפשרויות אינסופיות והשמיים הם הגבול.

 

הבלוניסטים © כל הזכויות שמורות