הבלוניסטים

 

הבלוניסטים

סניף צפון:

ת.ד 144 גן השומרון 38825
טלפון: 04-6372484

סניף מרכז:

רמת השרון
טלפון: 03-5400911


 שער בלונים ענק

לב בלונים ענק בגובה 3 מטר

שער בלונים ענק

בלוני מיילר בצורת לב

אשכולות בלונים וכוכבים

עמודי בלונים וקשת בלונים

בלונים בעיצוב חופשי

  בלונים

 
 

בלונים לימי הולדת


חגיגת בלונים ליום הולדת לרותי עוד מעט, כולם מתקשרים כבר חודש לפני לשאול מה תרצה שתהיה המתנה שלה השנה, האם בלונים בצורת לב מנופחים בהליום בכל החדר או תכשיט חדש, שעון יוקרה ואפילו איפור לבנות גילה. רותי מתלבטת, רוצה הכל, מתנות זה כיף, משמח, לא שוכחים אותן אף פעם כשהן באות עטופות. כל מתנה בנפרד, עם צבע שונה, ברכה מיוחדת מכל חבר\ה, דוד\ה וכו'..
רותי יושבת לה בחדרה, לוקחת דף ועט ומתחילה לרשום את כל מה שהיא רוצה שיהיה לה בחדרה, בארונות שלה ובכלל בחיים. כל דבר שהיא רוצה ואין לה אותם, אולי בגלל שאין להוריה כסף או שפשוט לא יוצא לה לקנות אבל היא ממש רוצה שיהיה לה את זה בתור מתנה, לא סתם שהיא הלכה וקנתה ואין לזה משמעות מיוחדת חוץ מזה שהיא פשוט אוהבת את החפץ הזה המסויים.
אז העט מטייל לו על הדף, היא מדמיינת המון דברים, הגיוניים וכאלה שלא. רותי רוצה חדר מפואר, חדר בובות גדול שיהיה לה משלה עם מלא בלונים ורודים מנופחים בהליום, גם מסוג לטקס וגם מיילרים בכל מיני צורות של ברביות. היא רושמת לה מלא משאלות כאלה לכבוד היום הולדת שלה, כמו למשל שבית הספר יהיה ליד חדר השינה שלה, כך כשהיא תקום היא תלך לצחצח שיניים, לעשות פיפי, לאכול משהו עם חלבון- לשמור על ריכוז גבוה למשך כל יום הלימודים , תתלבש יפה ופשוט תכנס לבית הספר, שנמצא בתוך הבית. יש לרותי עוד משאלה, סבתא תקנה לה שעון יפה לילדות, בצבע ורוד, עגול- השעון יונח בתוך בלון ענקי מנופח באויר ובתוכו יהיו מלא בלונים קטנים ובאחד מהם יהיה השעון היפה שהיא מעוניינת בו כל כך.
לאחר שיחות והתעניינות ברותי, במתנות כמו מכונות קפה  וטבעת אירוסין שהיא מאחלת לעצמה לקבל, אמא לוקחת אותה הצידה אחרי שראתה את הדף מונח על מיטתה. אמא מנסה הסביר לרותי שלא הכל יכול לקרות ושלא תצפה ממש שבית הספר יהיה ככה צמוד לחדר השינה שלה, כי זה לא הגיוני. בית הספר נועד להוציא אותנו מהבית, להיות עם חברים חדשים, לקבל מורים שיחנכו אותנו וגם ילמדו אותנו עם כללים משלהם, לכן קוראים לזה מוסד בית הספר ולא בית לבד.. אמא גם הסבירה שבית בובות גדול משלה לא יהיה, אין מספיק מקום בבית ותקציב לשינוי כזה בבית עולה הון שאין באפשרותה לקיים. אך השעון בתוך בלונים הוא רעיון נפלא שאפשר לאמץ בשמחה, לבקש מסבתא ולהזכיר לכולם שאת אוהבת מתנות שמגיעות עם בלונים.
אחרי שכולם מתקשרים, רותי מנסה לשכנע אותם עדיין לבית ספר בתוך הבית וכולם עונים לה בנימוס שזה לא אפשרי אבל שכדאי שתחשוב על עוד משהו יצירתי ויפה רק יותר מציאות טיפול בצבעים . רותי מבינה את מה שאומרים לה והיא לוקחת שוב דף ועט וכותבת בשנית, מדודה רחל נבקש נעליים מיוחדות כמו שיש למלכת הכיתה שלנו, כך אהיה דומה לה. מאמא ואבא אבקש תיק חדש לבית הספר, תיק ורוד, עם כמה תאים וגם תא חיצוני לבקבוק מים. מאחי הגדול אבקש אופניים שיהיו לי כשאני חוזרת מבית הספר.
 

 

הבלוניסטים © כל הזכויות שמורות