הבלוניסטים

 

הבלוניסטים

סניף צפון:

ת.ד 144 גן השומרון 38825
טלפון: 04-6372484

סניף מרכז:

רמת השרון
טלפון: 03-5400911


 שער בלונים ענק

לב בלונים ענק בגובה 3 מטר

שער בלונים ענק

בלוני מיילר בצורת לב

אשכולות בלונים וכוכבים

עמודי בלונים וקשת בלונים

בלונים בעיצוב חופשי

  בלונים

 
 

תחרות סיפורי בלונים - גמדים עם בלונים


במדינת הגמדים התושבים אהבו מאד בלונים.
לכל גמד היה לפחות בלון אחד.
מה כבר יכולים גמדים לעשות עם בלונים? אז ככה....
שאלנו גמד, קטן פצפון, "מה אתה עושה עם בלון?"
וכך ענה לנו החמודון:
"לפני שנים רבות, בא מארץ רחוקה אדון, שבידו היה בלון.
הוא ריחף לו בשמיים, ראה ערים וארצות, פגש אנשים, ציפורים וחיות והחליט במדינתנו לנחות."
"מה הקשר?" שאלנו בסקרנות.
"כך בדיוק התחילה חיבתנו לבלונים" ענה גמדון.
"באותה תקופה לא היו בארצנו מכוניות או מטוסים. גמד שרצה לבקר בחלק אחר של המדינה נאלץ לתפוס טרמפים על עלים השטים בזרם, ולעיתים נאלץ לחזור לביתו כשהוא מתיישב על בעל חיים שעשה את דרכו לאותו הכיוון. כשהגיע האדון, מרחף בעזרת בלון, התכנסה מועצת החכמים והחליטה לייבא המון בלונים. לכל האזרחים יהיו בלונים וכולם יהיו מאושרים. אתם מבינים? בלונים בשבילנו הם כלי תחבורה. אנו נוסעים עם בלונים מנקודה לנקודה על פני היבשה. ריחוף קטן באוויר ורוח קלה, והופ אני אצל הדודה שולה בארוחה."

"וואו מדהים אדון גמדון" אמרנו נפעמים "נראה שבאמת יש לכם שימוש מיוחד בבלונים"

גמדון המשיך בסיפורו על האדם הנפלא שתרם רבות לפיתוח כלי התחבורה במדינתו. "הוא בא לכאן עם מיכל ובו גז מיוחד, כולם נעמדו סביבו בשעה שהוא ניפח בלונים בעזרת הגז מהן טיפול בצבעים. כל בלון שניפח האדון, התרומם מעלה מעלה כבמטה קסם. אם גמד אחז בבלון הוא הצליח להתרומם אל על בעזרתו ולעוף כמו הציפורים שבשמיים. כמה גמדים אמיצים התחילו לחקור לעומק את נושא התעופה הבלונית. ראשית הם ביררו באיזה גז מדובר, כשנודע להם שמדובר בהליום, הם החלו לחקור כיצד ניתן להפיק אותו וכיצד ניתן לאחסן אותו. בשלב הבא הם החלו לפתח מנגנון שיעזור להמריא ולנחות עם בלונים (העניין לא פשוט כלל וכלל, כי להמריא עם בלונים זה מאד קל אבל לנחות עם בלונים זה דבר מאד מסוכן...) כשסיימו את המחקר ניגשו למלך הגמדים עם הממצאים. מלך הגמדים כינס את מועצת החכמים. עשרות ימים נמשכו הדיונים. נופחו מאות בלונים, פוצצו עשרות בלונים... ואז הגיעו למסקנה המתבקשת: לכל גמדון צריך להיות בלון"

"ומה קרה אחר כך?" שאלנו את הגמד הנחמד.

"אז, בצו מלכותי הגיעו למדינה מליוני בלונים. הפקודה ציוותה 'לכל גמד, לפחות בלון אחד' כל הגמדים קיבלו בלונים, הוקמו תחנות תדלוק בהליום וכולם נהיו מאושרים כשיש להם אמצעי תחבורה הנקרא בלונים"

 

 

הבלוניסטים © כל הזכויות שמורות