הבלוניסטים

 

הבלוניסטים

סניף צפון:

ת.ד 144 גן השומרון 38825
טלפון: 04-6372484

סניף מרכז:

רמת השרון
טלפון: 03-5400911


 שער בלונים ענק

לב בלונים ענק בגובה 3 מטר

שער בלונים ענק

בלוני מיילר בצורת לב

אשכולות בלונים וכוכבים

עמודי בלונים וקשת בלונים

בלונים בעיצוב חופשי

  בלונים

 
 

משחקי בלוניםבמדור זה, אתם מוזמנים לספר לנו על ספרים בתחום הבלונים ומשחקים חברתיים בנושא בלונים. את הקישורים והחומרים ניתן לשלוח מכאן,
או למייל: balonistim@gmail.com .
אנו מבטיחים לתת קרדיט שמי לכל השולחים.

ספרים בנושא בלונים:
1. מעשה בחמישה בלונים מאת מרים רות - מרים רות חיה בקיבוץ שער הגולן, מקום לבר מצווה מעולה\והייתה מבין מקימי הקיבוץ. רק בגיל 64 כתבה מרים את הספר האהוב ביותר על כל הילדים "מעשה בחמישה בלונים".

פעילויות חברתיות בנושא בלונים:
1. מסירות בלונים - מנפחים 4-5 בלונים ומשחקים מסירות, כך שאף בלון לא נופל לרצפה, מי שלא מצליח לתפוס בלון - נפסל מהמשחק.
2. העברת בלון - משחק שמתאים לאוטובוס. מנפחים שני בלונים. כל טור באוטובוס מקבל בלון. הטור שמצליח להעביר את הבלון במהירות הכי גבוהה מהספסל הראשון עד לספסל האחרון מנצח.
3. טור בלונים - ממלאים בלונים במים, בלון עבור ילד. כולם שוכבים על הדשא/הרצפה בטור או במעגל ומעבירים אחורה את הבלונים.
4. קפיצת בלון - מנפחים בלון עבור כל ילד, כולם שמים את הבלון בין הרגליים וקופצים. המנצח הוא זה שהצליח לקפוץ הכי הרבה זמן בלי לשמוט את הבלון.
5. זוג בלונים - מתחלקים לזוגות. כל זוג מקבל בלון. הזוגות משחקים מסירות עם הבלונים, הזוג המנצח הוא הזוג שהצליח למסור כמה שיותר פעמים בלי שהבלון ייפול על הרצפה.
6. בול בלון - מציבים חישוק באמצע החדר, ומתחלקים לזוגות. לכל זוג מחלקים בלון. הילד הראשון עומד מצד אחד של החישוק והילד השני עומד מהצד השני של החישוק. מטרת המשחק היא קליעה לתוך החישוק בלי שהבלון ייפול על הרצפה. הזוג המנצח הוא הזוג שהצליח לתפוס כמה שיותר בלונים לפני שנפלו על הרצפה.
7. בלון פיצוץ - חוצים את שטח החדר לשניים, בכל שטח מציבים מחצית מהילדים, לכל ילד מחלקים 3-4 בלונים. יש לשים לב לחלק כמות בלונים שווה לשתי הקבוצות. הקבוצה שמצליחה לפוצץ את כל הבלונים בפרק הזמן הקצר ביותר, היא הקבוצה המנצחת.
8. חפש אותי על הבלון - זהו משחק היכרות קצר, ובו כל ילד רושם 3 פרטים מזהים אודות עצמו על גבי הבלון. למשל: "יש לי משקפיים", "אני עונדת צמיד", "יש לי עיניים כחולות", "החולצה שלי צהובה". אחרי שמסיימים לכתוב, כולם מעיפים את הבלונים לצלילי מוסיקה. כאשר נפסקת המוזיקה, כל אחד תופס בלון מקרי ומתיישב, לאחר מכן, המשתתף הראשון מנסה לזהות את המשתתף שעליו רשומים הפרטים על-גבי הבלון. כאשר זוהה המשתתף - מוחזר לו הבלון.
9. בלון רגל - המשתתפים מנסים לשמור על הבלון באוויר בלי שיפול על הרצפה, אך ללא נגיעה ביד.
10. בלון גב - המשתתפים שוכבים על גבם במעגל, כשהראש פונה למרכז. המדריך זורק בלון, ואז בבעיטות בלבד יש לשמור על הבלון שלא ייפול על הרצפה. ניתן להוסיף בלונים למשחק.
11. פצצות בלונים - כל אחד אוחז בבלונים בין רגליו, בבית השחי, ובכל יד, על המשתפים לפוצץ את הבלונים במהירות, והמנצח הוא זה שהצליח לפוצץ את הבלונים במהירות הגבוהה ביותר.

 

 

הבלוניסטים © כל הזכויות שמורות