הבלוניסטים

 

הבלוניסטים

סניף צפון:

ת.ד 144 גן השומרון 38825
טלפון: 04-6372484

סניף מרכז:

רמת השרון
טלפון: 03-5400911


 שער בלונים ענק

לב בלונים ענק בגובה 3 מטר

שער בלונים ענק

בלוני מיילר בצורת לב

אשכולות בלונים וכוכבים

עמודי בלונים וקשת בלונים

בלונים בעיצוב חופשי

  בלונים

 
 

בלונים לאירועים


חלקכם בוודאי לא שם לב לכך, אבל כמעט בכל אירוע\כנס\ חגיגה שאנחנו מגיעים אליה מקבלים את פנינו בלונים חגיגיים. הם מגיעים בשלל צבעים, מקבלים את פנינו בחיוך, מעלים את מצב הרוח, מחייכים אלינו מבין צורתם העגולה, ויוצרים צורות מופלאות בעצמם. הבלונים תמיד יהיו שם, לעיתים אנחנו לא נותנים להם מספיק תשומת לב, אבל כמעט באופן טבעי, הם הופכים את המקום שבו הם נמצאים למקום שמח יותר, מהנה וכיפי.
אם זו חגיגת בר מצווה, מסיבת יום הולדת, השקה של בושם חדש או מסיבת שחרור, בלונים עושים את עבודתם נאמנה.
גם הבלון שקשור לאצבע של הילדה בת העשר תורם את חלקו לאירוע.
כמה שיותר בלונים- והרי כולנו מרוצים.
ניתן להדפיס על בלונים שמות של מפלגות, ארגונים, מסרים שונים.
בכלי זה משתמשים לעיתים קרובות באירועים עסקיים ופוליטיים.
הרבה פעמים ניתן לראות גם בלונים בגדלים עצומים, כאלה המזכירים בגודלם כדור פורח, שמתנוסס באוויר וגונב את ההצגה בשל גודלו ויופיו.
ניתן לראות השקות של סניפים וחנויות חדשות, שבהן יהיו עיצובים מיוחדים של בלונים, שמוזמנים מראש על ידי חברה שעוסקת בתחום, שנותנת שירותים שכוללים את ניפוח הבלונים עיצוב הצורה הרצויה וחלוקתם במקום האירוע.
תחום הפצות סמלים וסיסמאות על גבי בלונים החל למעשה רק בשלהי המאה ה20, לפני כן הוא לא היה קיים אולם בשנים האחרונות אפשר לראותו הולך ומתרחב ומשתלט על כל חלקה טובה באירועים העסקיים.
הפקת אירוע עסקי ברמה גבוה אינה מוטלת בספק. אירוע עסקי טוב ישאיר רושם חזק וארוך טווח אצל הקהל שהשתתף בו וכדי ליצור אירוע איכותי מסוג זה נצטרך שקול את כל האפשרויות שיש באפשרותנו להציע. החל מכיבוד ואוכל טוב ועד תפאורה ומוסיקה נעימה וכלה בפיזור ועיצוב בלונים שישרו את האווירה המתאימה לאירוע הספציפי המיועד.
כל מי שמבין בשיווק יודע שבלונים הם חלק בלתי נפרד מאירוע עסקי מוצלח, ולכן הוא דואג להזמין לאירוע את בלונים המתאימים וכמובן גם מי שיעצב אותם(כמובן שזה בא ביחד).
ואם פתאום במהלך האירוע שמעתם רעש "בום, טראח" הרי שכלום לא קרה, בסך הכל עוד בלון התפוצץ. בלונים הם הרי קישוטים חד פעמיים וסופו של כל בלון להימרח על הרצפה.
אז לאחר שאתם מבינים את החשיבות והנחיצות של בלונים כדאי שתשקלו הזמנת בלונים מעוצבים לאירוע העסקי הבא שלכם. הרי היום יותר מתמיד- כולם יודעים עד כמה בלונים, שבעבר היו נחלת ימי ההולדת בלבד, נחוצים לכל אירוע ומרימים את האווירה בכל מקום שבו הם מתנוססים

 

 

הבלוניסטים © כל הזכויות שמורות