הבלוניסטים

 

הבלוניסטים

סניף צפון:

ת.ד 144 גן השומרון 38825
טלפון: 04-6372484

סניף מרכז:

רמת השרון
טלפון: 03-5400911


 שער בלונים ענק

לב בלונים ענק בגובה 3 מטר

שער בלונים ענק

בלוני מיילר בצורת לב

אשכולות בלונים וכוכבים

עמודי בלונים וקשת בלונים

בלונים בעיצוב חופשי

  בלונים

 
 

בלונים ליום הולדת


ראיתם פעם יום הולדת בלי בלונים ? גם אני לא ראיתי יום הולדת כזה.
זה גורם לי לחשוב: למה צריכים דווקא בלונים ליום הולדת?
בהתחלה חשבתי שבלונים ליום  הולדת מספקים צבעוניות ומקשטים את האירוע, אבל גם פרחים עושים בדיוק את אותו הדבר אז למה לא משתמשים בפרחים ?
ואז חשבתי לעצמי שהנפח הרב שתופסים הבלונים בחלל הוא הגורם לכך שנעדיף אותם על פני קישוטים אחרים. אבל ישנם עוד הרבה קישוטים שתופסים נפח כמו מנורות סיניות או בדים.
ואולי רק אולי העובדה שהם קלילים ומתנודדים מצד לצד ? אבל, גם בדים מתנודדים ברוח...
אז מה בכל זאת גורם להם להיות כל כך מיוחדים ?
האמת, נראה לי שהתשובה מורכבת מכלל הגורמים שמניתי קודם (צבעוניות, נפח וקלילות) ומגורמים נוספים כמו העובדה שניתן לשחק בהם, וכידוע משחקים זה הדבר הכי חשוב ביום הולדת ובפרט אם מדובר ביום הולדת לילדים. גם העובדה שהם מתפוצצים תורמת לייחודיות של הבלונים על פני דברים אחרים. נכון, יש אנשים שמפחדים כאשר הם שומעים בלונים מתפוצצים, אבל אם נודה על האמת רוב האנשים די אוהבים לקפוץ על בלוני לטקס ולגרום להם להתפוצץ.
בלונים ליום הולדת ניתן לנפח גם בהליום. בלוני הליום משרים אווירה של קלילות רבה יותר מבדים או מנורות סיניות שזזים להם בכבדות ברוח. ואיך שלא מסתכלים על זה, כל אחד אוהב להפריח בלוני הליום לשמיים. זה אמנם די מבאס כשבלון הליום עף כשלא רוצים אבל כאשר עושים הפרחת בלונים ליום הולדת יזומה זה יכול להיות דבר מאד נחמד ומרשים (במיוחד אם מדובר בכמות גדולה של בלונים).
הם כל כך מיוחדים ויפים שהם גרמו לסופרים ומשוררים לכתוב עליהם. "מעשה בחמישה בלונים" למשל, ספר שמוקדש כל כולו לבלונים. למרות האכזבה כביכול שקיימת בסיפור עדיין ילדים אוהבים לשמוע אותו שוב ושוב ולו רק בגלל שהכוכב הראשי בסיפור הם בלונים.
בלונים לאירועים או ימי הולדת תמיד יוסיפו חגיגיות ואווירה טובה לאירוע וישדרגו את המסיבה הפשוטה למשהו טוב בהרבה...
אז יאללה חברה, רוצו לנפח לעצמכם כמה בלונים או הזמינו כמה משלוחים ושדרגו לעצמכם את יום ההולדת והשמחה.
שיהיה בהצלחה....
 

 

הבלוניסטים © כל הזכויות שמורות