הבלוניסטים

 

הבלוניסטים

סניף צפון:

ת.ד 144 גן השומרון 38825
טלפון: 04-6372484

סניף מרכז:

רמת השרון
טלפון: 03-5400911


 שער בלונים ענק

לב בלונים ענק בגובה 3 מטר

שער בלונים ענק

בלוני מיילר בצורת לב

אשכולות בלונים וכוכבים

עמודי בלונים וקשת בלונים

בלונים בעיצוב חופשי

  בלונים

 
 

ספסל בלונים


בלונים, כך מסתבר, יכולים לשמש גם להחזקת ספסל. חוץ מספסל נראה כי הם גם מסוגלים להרים מדף שיוכל לשמש אתכם במשרד המעוצב שלכם. טוב, זה לא כל כך מדוייק מאחר ובלון הליום סטנדרטי יכול "לסחוב" רק שבעה גרמים ואורך חייו אינו ארוך במיוחד. אבל בכל זאת...

בלונים כפי הנראה הם בעלי סגולות מיוחדות שאינן נגמרות בעיצוב סטנדרטי של בלונים כפי שאנו נוהגים לראות בדרך כלל. בתערוכה שהתיימה לאחרונה הציגה מעצבת יפנית ספסל המוחזק על ידי חוטים הקשורים לבלונים. בלונים אלה כמובן אינם בלונים אמיתיים אך הם בהחלט נראים כך. לכל צד של הספסל מחוברים שני זרי בלונים, הבלונים מחוברים לתקרה בעזרת ברגים והחוטים שלהם מחזיקים את הספסל בצורה יציבה מעל פני הקרקע. גם חוטי הבלונים אינם חוטים רגילים, הם חוטי מתכת דקים שנועדו לסחוב משקל רב (לעומת חוטי בלונים רגילים).

הספסל אינו נראה נוח במיוחד מאחר והוא עשוי אלומיניום ואין עליו כל ריפוד (גם צורתו מוזרה, הוא אינו דומה לספסל מלבני רגיל אלא צורתו עגלגלה ופתלתלה מעט) יחד עם זאת העיצוב אינו תואם את המסורת העיצובית היפנית (וזאת בלשון המעטה). ובכל זאת הספסל זכה להמון תשומת לב ופרסום בשל הקונספט הייחודי והעיצוב הכולל בלונים. להשלמת העיצוב במשרד מציעה המעצבת היפנית מדף העשוי בדיוק באותה הצורה, שני זרי בלונים מחזיקים את המדף מכל צד וכמובן שגם בלונים אלה מחוברים לתקרה באמצעות ברגים כך שאינו יכול ליפול.

ומה אני חושב על הדבר המצחיק הזה? טוב, זה באמת משהו מיוחד למרות שזה לא נראה פרקטי במיוחד. לא נראה שיש מישהו שבאמת יחשוב לקנות ספסל או מדף שמוחזקים עם בלוני דמה. אבל, בכל זאת נראה לי שהמעצבת קיבלה את הפרסום הראוי לה בזכות יצירתיות ומחשבה מחוץ לקופסה (במיוחד כשמדובר במעצבת יפנית שאצלם העיצוב אמור להיות די מקובע). בלונים, בסופו של דבר יכולים להביא פרסום למשתמש בהם גם כאשר אינם מיועדים לכך (כמו בלוני פרסום שמדפיסים עליהם).

ככל הנראה המעצבת היפנית זכתה ביושר בפרסום הרב שהוענק לה על ידי עמיתיה המעצבים ומגזיני עיצוב ברחבי העולם. אפילו אנו, באתרנו הקטן, מציינים את עיצובה כמשהו מיוחד שאין שני לו.

מה שבאמת מסקרן הוא כמה משקל יוכלו להחזיק הברגים שתלויים מהתקרה והאם התקרה במשרד מספיק חזקה לסחוב קילו גרמים רבים של קלסרים מבלי ליפול על ראשי העובדים. טוב, לפחות אין סיכוי שהבלונים יעופו לשמיים...

 

הבלוניסטים © כל הזכויות שמורות