הבלוניסטים

 

הבלוניסטים

סניף צפון:

ת.ד 144 גן השומרון 38825
טלפון: 04-6372484

סניף מרכז:

רמת השרון
טלפון: 03-5400911


 שער בלונים ענק

לב בלונים ענק בגובה 3 מטר

שער בלונים ענק

בלוני מיילר בצורת לב

אשכולות בלונים וכוכבים

עמודי בלונים וקשת בלונים

בלונים בעיצוב חופשי

  בלונים

 
 

בלוני הליום


תמונות של בלונים

אנו מספקים בלוני הליום לאירועים, כנסים, מסיבות ופרסום. בלוני הליום מודפסים יכולים להיות מחולקים לעוברים ושבים ברחוב כאשר הם נושאים את לוגו העסק ומפרסמים אותו, או שהם יכולים להיתלות על מכוניות או ברחבי העיר וליצור מיצג נפלא וצבעוני שמפרסם את העסק.

 היתרון של בלוני הליום הוא שהם יוצרים אווירה חגיגית ומיוחדת. ניתן לבצע עיצובים רבים באמצעותם ואין הכרח לקשור אותם למקום ספציפי כך שהעיצוב יכול להיות נייד (כאשר קושרים בלוני הליום או עיצוב מבלוני הליום למשקולת ניתן בקלות להזיז את העיצוב ממקום למקום).

בלונים יוצרים אווירה חגיגית ומרשימה בכל כנס ואירוע. בלונים אלה יכולים לשמש כקישוט למרכזי שולחן באירועי חברה או קישוט שולחנות בופה באירוע.

יש לכם אירוע חברה? יש מסיבה לעובדים? סיימתם פיתוח של מוצר חדש? בלונים הם פתרון חגיגי ועיצובי לחגיגה. אנו מגיעים למשרדי החברה בשעת בוקר מוקדמת ומעצבים את  הכניסה לחברה באמצעות בלונים. על הבלונים יכול להופיע הדפס עם מיתוג החברה או הדפס המציין את האירוע. כאשר העובדים מגיעים בבוקר מצפה להם הפתעה נעימה, מאות בלוני הליום מעוצבים בצורות שונות מקבלים את פניהם בלובי החברה ובמשרדים.

אם ברצונכם שהבלונים יחולקו לילדים ניתן לרכוש בלונים מודפסים ומקלונים לתפעול עצמי. אנו שולחים לכם בלונים, מקלונים ומשאבה ואתם מנפחים ומחלקים. בחירה באפשרות זו מומלצת כאשר יש צורך בחלוקה של כמות קטנה מידי יום. כמו כן ניתן לרכוש או לשכור מיכל הליום ובאמצעותו לנפח את הבלונים. את החוטים ניתן לקבל בגליל או בחתיכות מוכנות לשם הנוחות.

מלבד בלוני הליום רגילים אנו מספקים גם בלונים בצורות שונות. בלונים אלה (מיילרים) מגיעים במגוון רחב של צבעים וצורות החל מדמויות דיסני וכלה בכוכבים ולבבות. את הבלונים הללו ניתן גם לרכוש בסיטונאות לצורך ניפוח בהליום ומכירה בירידים.

מאמרים נוספים:

בלוני הליום לאירועים

בלון הליום

ניפוח בלונים הליום

 

הבלוניסטים © כל הזכויות שמורות