הבלוניסטים

 

הבלוניסטים

סניף צפון:

ת.ד 144 גן השומרון 38825
טלפון: 04-6372484

סניף מרכז:

רמת השרון
טלפון: 03-5400911


 שער בלונים ענק

לב בלונים ענק בגובה 3 מטר

שער בלונים ענק

בלוני מיילר בצורת לב

אשכולות בלונים וכוכבים

עמודי בלונים וקשת בלונים

בלונים בעיצוב חופשי

  בלונים

 
 

בלונים - ניפוח בלונים


אנדריי בן ה- 13 מבליין ניפח 213 בלוני נקניק באמצעות האף בתוך שעה אחת. אם השיא יאושר על ידי גינס הוא יוכנס לספר השיאים.

אנדריי ישב על כסא בספריה הציבורית בבליין. אביו, דאג, שהה לצידו והיה אחראי על המדידות. כל בלון שניפוח בלונים נמדד כדי לוודא שאורכו הוא 20 ס"מ לפחות. אמו שנכחה אף היא במקום ספרה את הבלונים שנופחו.

בזה אחר זה קרב אנדריי את הבלונים לאפו וניפוח בלוני אותם כאשר הוא סוגר נחיר אחד. לאחר הניפוח מיהר אנדריי לקשור את הבלונים המנופחים.

"האם זה נחשב לאימון בנגינה בטרומבון ?" שאל אנדריי את הוריו.

"רק אם אתה יכול לנגן דרך האף." ענתה אימו.

אנדרי, המנגן בלהקת בית הספר שלוש שנים, אומר שבזכות הנגינה בטרומבון הוא פיתח את כוח הסבל הנדרש לניפוח בלונים דרך האף. לטענתו ניפח לראשונה בלון באמצעות אפו כאשר היה בן 7.

"כאשר אני נמצא עם אנשים אני ניפוח בלונים דרך האף רק בכדי להראות שאני מסוגל לעשות זאת." אמר אנדריי.

בפברואר שלח אנדריי לספר השיאים של גינס קלטת וידאו שלו שבה הוא מצולם מנפח 184 בלונים דרך האף. בקשתו להיכנס לספר השיאים של גינס נדחתה מאחר ואביו קשר עבורו את הבלונים ולא הוא בעצמו.

ביום בו נשבר שוב השיא, ערכה משפחתו של אנדריי את האירוע בצורה רשמית יותר. מצלמות צילמו את האירוע מזוויות שונות והוזמנו מאות אנשים וקרובי משפחה לשמש כעדים. המשפחה מצפה לשמוע בשבועות הקרובים מספר השיאים של גינס אם השיא מקובל עליהם.

"לקשור את הבלונים היה קשה בדיוק כמו לנפח אותם" אמר אנדריי. לאחר שהפסיק את הקשירה בכל מספר דקות כדי שאביו ידביק לו פלסטר חדש על האצבע שדיממה מרוב קשירת בלונים.

 

 

הבלוניסטים © כל הזכויות שמורות