הבלוניסטים

 

הבלוניסטים

סניף צפון:

ת.ד 144 גן השומרון 38825
טלפון: 04-6372484

סניף מרכז:

רמת השרון
טלפון: 03-5400911


 שער בלונים ענק

לב בלונים ענק בגובה 3 מטר

שער בלונים ענק

בלוני מיילר בצורת לב

אשכולות בלונים וכוכבים

עמודי בלונים וקשת בלונים

בלונים בעיצוב חופשי

  בלונים

 
 

זר בלונים


מישל בידלה, יצא לצוד בצפון דקוטה. בעוד הוא נוסע ברכבו הבחין בתוך השלג בזר בלונים צבעוניים ששבו את עיניו. הוא ירד מרכבו, ניגש אל זר בלונים והרימם. לזר הבלונים שהרים היו מחוברים פתקים באמצעות חוטים. על הפתקים היה כתוב "סטפני ברנריטר - ווסט היי". בחיפוש שערך באינטרנט גילה את האישה שמעולם לא פגש.....
סטפני ברנריטר, בת 39, נפטרה בתחילת החודש בשל סיבוך שנגרם ממחלת לוקמיה. מאות התלמידים ההמומים בתיכון בו לימדה החליטו להנציח את זכרה על ידי זר בלונים.
בטקס שערכו ניפחו מאות בלונים בהליום וקשרו אליהם פתקים. הבלונים נתלו באולם הספורט והתלמידים עמדו מתחתם בטקס לזכרה של מורתם האהובה.
במהלך קשירת של זר בלונים עפו בלונים מידיהם של הקושרים וזר בלונים שלם עף מידיו של בעלה, זהו אותו זר שנמצא לאחר מכן בצפון דקוטה, מרחק של כ 900 מייל מבית הספר התיכון ומעבר להרי הרוקי.
כשבעלה של המורה, קווין, שמע על מציאתם של זר בלונים במרחק כה רב הוא חשב על כמה שאשתו רצתה לעוף... "היא כל כך רצתה להיות חופשייה" הוא אמר.

ואשר לבלונים.... מישל עמד בשלג במקום שבו הם נחתו וניסה להתיר אותם. תנאי מזג האוויר לו איפשרו לו להתיר את הקשרים והבלונים לא יכלו להמשיך לעוף. מישל צילם את זר בלונים במצלמתו ואשתו מסגרה את התמונה והיא מתכננת לשלוח אותה אל משפחתה של המורה.

 

 

 

הבלוניסטים © כל הזכויות שמורות